Konferencja „Rolnictwo XXI wieku – problemy i wyzwania”


V Międzynarodowa Konferencja Naukowa „Rolnictwo XXI wieku – problemy i wyzwania” 24-25 kwietnia 2020 r.,  Krzyżowa


            Pragniemy Państwu gorąco polecić Międzynarodową Konferencję Naukową  „Rolnictwo XXI wieku – problemy i wyzwania”,  która odbędzie się w dniach 24-25 kwietnia 2020 r. w Międzynarodowym Centrum Konferencyjnym w Krzyżowej. Konferencja „Rolnictwo XXI wieku – problemy i wyzwania” pozwala na nieskrępowaną wymianę naukowych opinii, tez oraz wyników badań, pomaga budować doświadczenie naukowe, rozwijać własny warsztat oraz obserwować metody badawcze innych naukowców. Umożliwia wzajemne przenikanie się stanowisk wielu ośrodków badawczych, pozwalając na ciągłą ewolucję nauki.

         Celem Konferencji jest integracja środowiska naukowego oraz stworzenie platformy do budowy interdyscyplinarnych zespołów badawczych. Udział w Konferencji to również znakomita okazja do poszerzania własnego dorobku a także rozwijania umiejętności prezentacyjnych, w szczególności przez młodych ludzi nauki.

          Konferencja „Rolnictwo XXI wieku – problemy i wyzwania” daje szerokie możliwości rozwoju naukowego poprzez liczne kontakty z przedstawicielami wielu ośrodków badawczych oraz wzajemną inspirację uczestników dzięki licznym spotkaniom w formie paneli dyskusyjnych, a także ciekawych i niebanalnych mitingów integracyjnych, połączonych z występami artystycznymi.

         Komunikat konferencyjny oraz szczegółowe informacje dostępne na stronie konferencji:
 
www.konferencja-rolnictwo.pl

          Termin Konferencji pozwala na dłużej zatrzymać się na urokliwym dolnym śląsku oraz zwiedzić najciekawsze miejsca turystyczne znajdujące się w nie dalekiej odległości od Centrum Konferencyjnego w Krzyżowej, między innymi:

  •     Zapora wodna w Zagórzu Śląskim
  •     Wieża widokowa na Wielkiej Sowie
  •     Palmiarnia w Lubiechowie
  •     Katedra Świdnicka
  •     Podziemne Miasto Osówka
  •     Zamek Grodno w Zagórzu Śląskim
  •     Zamek Książ
  •     Kościół Pokoju w Świdnicy
  •     Muzeum Przemysłu i Kolejnictwa na Śląsku w Jaworzynie Śląskiej
  •     Kompleks RIESE oraz wiele innych.


          Zwracamy się jednocześnie z prośbą o rozpowszechnienie informacji o konferencji wśród współpracowników.  Wyrażamy przekonanie, że organizowana konferencja będzie dobrą okazja do spotkań, dyskusji, a także wymiany poglądów dotyczących szeroko rozumianego rolnictwa, jak również będzie stanowiła ważny impuls dla pogłębienia współpracy i podniesienia poziomu innowacyjności prowadzonych badań.  W ostatniej edycji Międzynarodowej Konferencji Naukowej „Rolnictwo XXI wieku – problemy i wyzwania” wzięło udział ponad 100 uczestników.