Wybory do komitetów naukowych PAN

Szanowni Państwo,
Dziś rozpoczynają się wybory do komitetów naukowych Polskiej Akademii Nauk, a konkretnie pierwsza faza polegająca na tworzeniu list wyborców i kandydatów. Dotyczy to też Komitetu Biotechnologii PAN, interdyscyplinarnej grupy łączącej m.in. specjalistów od GMO, ratowania środowiska, wykorzystania komórek macierzystych i biotechnologicznych procesów przemysłowych. Jeśli więc uważacie, że biotechnologia w Polsce potrzebuje wsparcia, integracji i reprezentacji w postaci komitetu naukowego PAN – zagłosuj, aby ta reprezentacja była godna. Członkostwo w komitecie to też prestiż – zagłosuj, by właściwe osoby były tak wyróżnione.

Aby móc zagłosować i kandydować – musicie się zarejestrować! Nikt za was tego nie zrobi!

Rejestracja trwa tylko do 20 listopada! Zarejestruj się poprzez wejście do „systemu wyborczego” ze strony: https://wyborykomitety.pan.pl/
Więcej o Komitecie Biotechnologii PAN i jego aktywności dowiecie się z naszej strony: http://www.kbiotech.pan.pl
Harmonogram i regulaminy wyborów znajdują się na stronie: https://wyborykomitety.pan.pl/
Zapraszamy więc do wyborów wszystkich doktorów habilitowanych i profesorów, którym zależy na jak najlepszej działalności komitetów jako organów integrujących społeczność akademicką całego kraju!
Prosimy przekazać tę informację pod wszystkie adresy, gdzie mogą być biotechnolodzy! Wykorzystajcie listy dystrybucyjne waszych instytucji.

Pozdrawiam

Marcin Filipecki
/sekretarz „starego” KB PAN/